Stowarzyszenie Wyloguj Się

Cel zbiórki:

"Migaj z nami" - nauczanie dzieci i młodzieży języka migowego

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacji


Stowarzyszenie "Wyloguj Się" jest młodym stowarzyszeniem, które działa w Lubaniu na rzecz dzieci i młodzieży z różnych środowisk. Powstało aby w dobie internetu odciągnąć młodych od komputerów, tabletów i telefonów. Aby zrobili coś innego, dobrego dla drugiej osoby. Powstało aby wspierać zainteresowania dzieci i młodzieży, pobudzać ich rozwój edukacyjny i intelektualny oraz udzielać wszelkiej niezbędnej pomocy. Pragniemy promować kulturę poprzez organizację różnorodnych inicjatyw charytatywnych. Naszym celem jest nie tylko promocja naszego miasta i regionu, ale przede wszystkim pokazywanie sensu pomagania i wspierania innych w trudnych sytuacjach w ramach wolontariatu.


Czy wiesz, że ponad 275 milionów osób na całym świecie nie słyszy ?
Pomóż nam zorganizować edukację dzieci i młodzieży z zakresu nauki języka migowego a dzięki Tobie usłyszymy tych, którzy nie mogą mówić.


Mamy nadzieję, że dołączenie do Kilometrów Dobra nie tylko pomoże nam uzbierać niezbędne środki na zrealizowanie celu naszej kampanii - edukacji dzieci i młodzieży z zakresu języka migowego - ale w szczególności pomoże nam szerzyć idee filantropii i dobroczynności.


Nie wiemy czy sobie zdajecie sprawę ale pomoc z waszej strony z pewnością zmieni podejście osób młodych do osób głuchoniemych a jednocześnie pozwoli nawiązać nowe i zapewne ciekawe znajomości. Tak wiele nie trzeba :-) Wystarczy tylko, że przekażesz nam dowolną kwotę na nasze konto bankowe lub za pośrednictwem płatności elektronicznych (klikając przycisk Wpłać znajdujący się pod sumą jaką obecnie zebraliśmy).


Stowarzyszenie Wyloguj Się - Nr konta: 06 1750 0012 0000 0000 3490 1856 (Raiffeisen Polbank)


Honorowy Patronat nad Lubańską akcją Kilometrów Dobra objęli:


logotyp-marszalek-patronat


Cezary Przybylski
Marszałek Województwa Dolnośląskiego


powiat-luban-baner


Walery Czarnecki
Starosta Powiatu Lubańskiego


luban


Arkadiusz Słowiński
Burmistrz Miasta Lubania


WSPIERAJĄ NAS :


Kabaret Hrabi  Kasia Bulicz-Kasprzak przemek-puchala p-cieszewski agata-dzikowska kabaret-smile mariusz-bialachmichal-kempa jarek-dzery-lis iwona adam-stachowiak chack-i-stallone wiktor-franko


Kabaret Hrabi; Katarzyna Bulicz-Kasprzak; Przemysław Puchała; Piotr Cieszewski; Agata Dzikowska; Kabaret SMILE; Mariusz Węgłowski; Michał Kempa; Jarek "Dżery" Lis; Iwona Cichosz; Adam Stachowiak; Sylwester Stallone & Chack Norris; Wiktor Franko


Dlatego przyłącz się do nas - razem możemy więcej!


Więcej o nas: http://tiny.pl/gf7sl

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Partnerzy

Zobacz hymn kampanii