Stowarzyszenie Rozwoju Wsi

Cel zbiórki:

Uratuj kuchnię - remont stołówki szkolnej

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacji

Dobroć serca jest tym,
czym ciepło słońca:
ona daje życie.
                  Henryk SienkiewiczStowarzyszenie Rozwoju Wsi prowadzi Niepubliczną Szkołę Podstawową już 12 lat. Dużo zostało zrobione, ale jeszcze wiele pracy przed nami. Dokładamy wiele troski i wysiłku w zapewnieniu właściwego funkcjonowania szkoły, ale potrzeby przewyższają nasze możliwości, dlatego w tym roku dołączyliśmy do tej kampanii. Realizujemy swoje cele statutowe poprzez różne działania społeczne jak edukacja czyli prowadzenie szkoły, organizacja zajęć, warsztatów dla dzieci – np. Happy Bus  i młodzieży oraz dorosłych, a także programów i projektów dla społeczności lokalnej            i gminy np. pomoc żywnościowa.


Naszym celem jest remont kuchni i stołówki szkolnej, której jak na razie praktycznie nie mamy. Chcemy zapewnić dzieciom godne warunki                 w szkole; ciepłe obiady, warsztaty kulinarne itp. Środki które pozyskamy dzięki Państwa ogromnemu sercu i życzliwości przeznaczone będą właśnie na remont i wyposażenie kuchni szkolnej.


Dzięki udziałowi w Kilometrach Dobra będziemy mogli zebrać środki by rozpocząć prace remontowe kuchni szkolnej.


Gdyby udało nam się zebrać 1500 metrów dobra czyli 66 tyś. złotych byłby to sukces! Lecz każda inna kwota i tak przybliża  nas do celu.


Dołącz do nas! Wspólnie możemy zrobić wiele!


Więcej o nas:


Na stronie szkoły: http://www.nspbzinica.wodip.opole.pl/  oraz na Facebook:  http://facebook.com/srw.bbk   

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Partnerzy

Zobacz hymn kampanii