Stowarzyszenie Akademia Mądrego Życia

Cel zbiórki:

KLUB PL. WOLNOŚCI - doposażenie ośrodka i dofinansowanie zajęć integracyjno - rozwojowych dla dzieci i dorosłych

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiStowarzyszenie Akademia Mądrego Życia to kontynuacja inicjatywy społecznej zapoczątkowanej ponad 20 lat temu przez Tadeusza Niwińskiego. Od 2005 nasze kursy, książki i treningi w Klubach Sukcesu pomogły wielu ludziom przejąć odpowiedzialność za własne życie.

Pragniemy dzielić się wiedzą, która pomoże naszym podopiecznym stawić czoła codziennym wyzwaniom i wieść szczęśliwe życie. Aby móc robić to skuteczniej pragniemy przygotować własne lokum w centrum Łodzi, tuż przy Pl. Wolności, w którym organizować będziemy zajęcia rozwojowe i integracyjne dla dzieci i dorosłych. Mamy nadzieję, że staną się one dostępne dla wszystkich tych, którzy chcą budować lepszą przyszłość dla siebie i społeczności w której żyją.

Dlatego zachęcamy - wesprzyj nasz cel! Razem możemy więcej!


Więcej o nas: http://www.amz.org.pl/                                                        Facebook: http://tiny.pl/gf782

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Finał Akcji Kilmetry Dobra 3 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi

04 maja 2017

Zostaliśmy partnerami sportowo – kulturalnego dnia dziecka w Atlas Arenie. Zapowiada się świetna zabawa i wiele emocji – w tym nasza próba bicia rekordu Guinnessa.

 ddbanerfb500_262logotypy

Czytaj dalej

Patronat „Młodzi w Łodzi”

06 kw. 2017

Nasz Klub ma być miejscem, gdzie młodzi, aktywni ludzie znajdą przyjazną atmosferę i inspirację do rozwijania swoich pomysłów. Dlatego dla akcji Kilometry Dobra otrzymaliśmy patronat medialny programu „Młodzi w Łodzi”. 

Dzięki temu mamy możliwość szerszego docierania z informacjami i propozycjami warsztatów do łódzkich studentów.

mlodzi-w-lodzi

 

 

Czytaj dalej

Rozwijamy nasz Klub

06 kw. 2017

W Łodzi w ramach kampanii Kilometry Dobra rozwijamy działalność Klubu Pl. Wolności który staje się miejscem integracji i rozwoju ludzi dla ludzi z pasją.

W każdy czwartek o godz. 18-tej zapraszamy na anglojęzyczne spotkania z udziałem zagranicznych studentów. Za nami już cztery takie spotkania które są okazją do poznania ciekawych świata ludzi, przyjrzenia się innym kulturom a także nam samym z dystansem i humorem.

Jeśli chcesz poćwiczyć praktyczną komunikację w języku angielskim – dołącz do nas.klub3klub2uczestnicy jednego ze spotkań

Jeśli chcesz pozbyć się tremy przed publicznym zabieraniem głosu – ćwicz z nami.

Jeśli szukasz miejsca gdzie spotkasz życzliwych ludzi i znajdziesz inspirację i wsparcie – już wiesz gdzie masz przyjść.

Ostrzeżenie!!!

Udział w naszych spotkaniach wiąże się z ryzykiem nawiązania głębokich przyjaźni i zaangażowania w realizację różnych zwariowanych pomysłów.

Czytaj dalej
Zobacz hymn kampanii