Stowarzyszenie „Podaj Rękę”

Cel zbiórki:

Ratunek dla Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego w Chmielnie na Kaszubach

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiNaszą misją jest „Nieść Pomoc, Wychowywać, Budzić Nadzieję”. Kierując się tą ideą, już od 2002 roku, pomagamy dzieciom, młodzieży, studentom, seniorom oraz najbardziej potrzebującym rodzinom. Dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszy od lat prowadzimy placówki wsparcia dziennego dla najmłodszych, wprowadzamy w życie programy profilaktyczno-aktywizujące dla młodzieży, niesiemy pomoc w postaci wyżywienia, odzieży i potrzebnych artykułów dla rodzin gorzej sytuowanych oraz zachęcamy seniorów do aktywnego uczestnictwa w rożnego rodzaju warsztatach.
Stowarzyszenie „Podaj Rękę” zrzesza wolontariuszy i ludzi o dobrych sercach w oddziałach terenowych w większych miastach Polski (m.in. Bydgoszcz, Poznań, Toruń, Kutno, Warszawa, Suwałki) oraz poza granicami kraju (Litwa, Wielka Brytania, Afryka).

Dzięki udziałowi w Kilometrach Dobra pragniemy uzbierać środki na dostosowanie, wyremontowanie, zwiększenie funkcjonalności oraz doposażenie Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego w Chmielnie na Kaszubach.


Dlatego prosimy – dołącz do nas i wspomóż naszych podopiecznych dowolną kwotą!


Ośrodek, o który pragniemy walczyć, służyć będzie dzieciom z placówek wsparcia dziennego, osobom niepełnosprawnym, wykluczonym społecznie i zawodowo ze względu na ubóstwo, bezdomnym i innym podopiecznym organizacji działających na rzecz drugiego człowieka.


Dołącz do nas! Wspólnie możemy zrobić więcej!


Więcej o nas: http: www.podajreke.org                                         Facebook: Podaj Rękę 

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii