Pracownia Orange w Polanka Wielka

Cel zbiórki:

Zbiórka funduszy na Azyl i Stodółkę na Kółkach – miejsce z narzędziownią do majsterkowania oraz możliwość organizowania warsztatów terenowych.

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiAzyl – miejsce przekraczania granic i  łamania schematów ze stodółką na kółkach, został zaprojektowany przez młodzież realizującą pomysły na rzecz lokalnej społeczności z Pracownią Orange w Polance Wielkiej. Do tej pory, w jego obrębie, stanął basen ze słomy i lodowisko oraz prowizoryczne palenisko. Chcemy ukierunkować to miejsce na praktyczne rozwijanie kompetencji w realnym życiu i twórczym wykorzystaniem nowych technologii w uczeniu się( nie nauczaniu). Pragniemy pomóc kolejnym młodym ludziom rozwinąć swój potencjał.

Mamy poważne plany wobec naszego azylu - na wiosnę chcielibyśmy dodać do niego boisko do piłki plażowej z wiklinowym placem zabaw i małą, żywą architekturą z wierzby. Obok stodółki ma powstać strefa chillout z własnoręcznie wykonanymi hamakami, meblami z palet, miejscem na ogniska z prażonkami polańskimi,  podniesionymi, kolorowymi rabatami do zajęć z hortiterapii (zielona terapia) i wypasioną farmą dla dzieci (króliki, barany, kurki ozdobne, kaczki).

Dzięki Kilometrom Dobra pragniemy te plany wcielić w życie i zagospodarować przestrzeń (20 arów łąki), którą otrzymaliśmy do dyspozycji.

Dlatego prosimy - wesprzyj nasz cel!


Prostota i użyteczność naszego Azylu, lokalizacja wśród pól i lasów, widoki, proponowane warsztaty, autorska architektura wyjątkowa i jedyna, zaprojektowana przez młodzież z opcją noclegu „spania na sianie”, tworzy klimat o lekko utopijnym posmaku, właśnie dlatego tak pociągającym i poszukiwanym.


W planach jest również strefa spa z  ogrzewaną, drewnianą, ogrodową balią oferującą seanse w jacuzzi pod gwiazdami ;)

Prosimy - pomóż nam stworzyć to cudowne miejsce! Razem możemy więcej!


Więcej o nas: https://pracownieorange.pl/pracownia/polanka-wielka/                          Facebook: http://tiny.pl/gfct1

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii