Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach - Pracownia Orange Lgota Mokrzesz

Cel zbiórki:

Zakup sprzętu i pomocy dydaktycznych dla dzieci do lat 3 w ramach „Grupy Zabawowej z Biblioteką”

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiJako instytucja kultury istniejemy po to, aby pobudzać w ludziach chęć do działania i obcowania z kulturą. Naszym nadrzędnym celem jest organizowanie kulturalnego życia mieszkańców i budowania systemu wartości poprzez zadania w dziedzinie wychowania, edukacji i kultury oraz nowoczesnych technologii i promocji czytelnictwa. Działalność ta odzwierciedla się między innymi w formie imprez plenerowych, okolicznościowych i cyklicznych oraz warsztatów tematycznych, wystaw, spotkań autorskich skierowanych do różnych grup według wieku i zainteresowań.

Kilometry Dobra są dla nas okazją na rozwinięcie działalności "Grupy Zabawowej z Biblioteką" oraz zakup sprzętu i pomocy dydaktycznych dla dzieci do lat trzech.

Grupa zabawowa w Bibliotece to bezpłatny cykl spotkań dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy i ich rodziców w bibliotece. Dzieci świetnie się bawią, a rodzice wymieniają doświadczeniami. Na każde spotkanie staramy się wprowadzać nową atrakcję. Prowadzimy zabawy integracyjne, plastyczne, ruchowe. Zapraszamy specjalistów: logopedów, dietetyków, pedagogów, ratowników medycznych, instruktorów sportu. Z grupą odwiedzamy stadniny koni, organizujemy happeningi biblioteczne i urodzinki dla dzieci.

Zakup sprzętu i pomocy dydaktycznych dla dzieci do lat 3 w ramach „Grupy Zabawowej z Biblioteką”, pozwoli nam na wyjście z tym działaniem na zewnątrz do środowiska lokalnego. Pragniemy dotrzeć z zabawą i książką do wszystkich najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Dlatego prosimy - wspomóż najmłodszych i wesprzyj nasz cel! 


Więcej o nas: http://dk-kozieglowy.pl/                                                                 http://tiny.pl/gfwcf

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii