Pracownia Orange w Kotorzu Wielkim

Cel zbiórki:

Sfinansowanie zajęć integracyjno–edukacyjnych dla dzieci i młodzieży dot. wiedzy o cukrzycy

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiPracownia Orange w Kotorzu Wielkim to miejsce, w którym spotykają się dzieci i młodzież. Czas spędzamy na ćwiczeniach i grach zespołowych. Jeździmy na wycieczki rowerowe, zajmujemy się rękodziełem, zachęcamy dzieci do uczestnictwa w zajęciach plastycznych i manualnych. Często zapraszamy twórców ludowych, którzy wprowadzają naszych podopiecznych w meandry lokalnych zwyczajów oraz tradycji. Podczas naszych zajęć dzieci uczą się pierwszej pomocy przedmedycznej, współpracy w grupie i przede wszystkim rozumienia otaczającego je świata.

Kilometry Dobra stały się dla nas możliwością do rozbudowania programu naszych zajęć i wzbogacenia go o spotkania integracyjno-edukacyjne dotyczące cukrzycy.

Dlatego prosimy - weprzyj nasz cel!


logo-psd

Proponowane przez nas zajęcia promować będą zdrowy styl życia, aktywność fizyczną oraz prawidłowy sposób odżywiania, jako elementy zapobiegające i pozwalające na lepszą kontrolę cukrzycy.

Cukrzyca jest epidemią XXI wieku, choruje na nią blisko 3 miliony osób w Polsce. Świadomość, czym jest to schorzenie ułatwi jego akceptację i rozpropaguje pomoc osobom chorym. Integrując dzieci i młodzieży przyczyniamy się do lepszego radzenia sobie z emocjami, a w konsekwencji poprawienia jakość życia osób chorujących na cukrzycę i ich najbliższych.

Pomóż nam pomagać! Razem możemy więcej!


Więcej o nas: https://pracownieorange.pl/pracownia/kotorz-wielki/                                 Facebook:http://tiny.pl/gfc7z

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

20170422_093000

Maraton ZUMBA

04 maja 2017

Fitness Calypso Opole i Opolskie Słodziaki wspierają Kilometry Dobra.

Czytaj dalej
Zobacz hymn kampanii