Pracownia Orange w Grabowcu

Cel zbiórki:

Doposażenie studia nagrań

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacji


Zbieramy pieniądze na rozwój naszego studia nagrań (więcej o samym studio: http://studio.gokgrabowiec.pl)

Aktualnie przede wszystkim na wyposażenie elektroniczne. W przyszłości chcielibyśmy dokupić sprzęt do nagrywania wideo.


Projekt studia nagrań cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Oprócz gier w Pracowni Orange jest najbardziej przyciągającym miejscem w naszej miejscowości. Przy studio działają trzy zespoły młodzieżowe. Projekty takie jak "Minutowa piosenka klasowa" już dwukrotnie zajęły III miejsce w konkursie ogólnokrajowym. Podczas tegorocznych ferii organizowaliśmy warsztaty wokalne z profesjonalnym nauczycielem śpiewu.


Potencjał studia jest ogromny, inspiruje ono "młodych muzyków" do pracy nad sobą i swoimi umiejętnościami (kilka osób ujawniło się ze śpiewem, gdyby nie studio nadal śpiewali by dla siebie w swoim pokoju).


Chcielibyśmy w przyszłości kręcić filmy promujące miejscowości. Krótkie 10 minutowe produkcje (i tu przydałby się dron z kamerą). Dzięki działalności studia i dzięki zespołom młodzieżowym (mamy również kapele ludową) występujemy podczas dożynek gminnych.


Małymi krokami na pewno uda nam się  osiągnąć wymienione cele. Cieszy nas to, że warto było poświęcić 140 godzin pracy na wykonanie studia praktycznie od zera (tutaj skrót z budowy: https://www.youtube.com/watch?v=gI3K_NdAiuc ). Będziemy robić wszystko, żeby nasz projekt się rozwijał, dlatego bardzo zapraszamy do wsparcia finansowego.

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii