Fundacja Patria

Cel zbiórki:

Budowa ujeżdżalni w Integracyjnym Ośrodku Jeździeckim

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiFundacja Patria działa od 2006 roku nad jeziorem Lednica, we wsi Imiołki. To tu nasza Fundacja prowadzi hipoterapie, organizuje obozy edukacyjno-rehabilitacyjne dla rodzin zastępczych, przeciwdziała stygmatyzacji i wykluczeniu. Motywujemy dzieci i młodzież do aktywnego odpowiedzialnego życia oraz stwarzamy warunki do wymiany doświadczeń, wspólnej nauki i zabawy, szukania swojej pasji. Beneficjenci Fundacji dojrzewają do nowych wyzwań, dlatego na terenie Fundacji, w ramach promocji aktywnego życia, powstaje Integracyjny Ośrodek Jeździecki – IOJ :)

Udział w Kilometrach Dobra jest dla nas szansą na budowę ujeżdżalni w Integracyjnym Ośrodku Jeździeckim dla naszych podopiecznych.

Prosimy - wesprzyj nas cel!


Zbieramy na budowę hali jeździeckiej. Tu będą odbywać się treningi, zawody. Stajnia już jest, powstaje maneż oraz zaplecze socjalne. Jest kadra, są też beneficjenci hipoterapii. Dużo już udało nam się zrobić, ale niestety to ciągle za mało, aby IOJ rozpoczął swoja działalność.


Kilometry Dobra to kolejny krok w tym kierunku – zróbcie go z nami – zapraszamy!


Więcej o nas: http://patria.org.pl/                                                          Facebook: https://www.facebook.com/patria.org/


X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii