Fundacja Mój Sen

Cel zbiórki:

Wspomożenie rozwoju i rehabilitacji oraz zakup specjalistycznego sprzętu dla Jasia, Tosi i Radzia

Zebraliśmy już:

czyli metrów Dobra!
O organizacjiFundacja Mój Sen to grupa ludzi, którzy wierzą w bajki. Nie godzą się z okrutnym losem chorych dzieci, obojętnością i myśleniem „mnie to nie dotyczy”. Każdego dnia gdzieś niedaleko nas toczy się jakaś bitwa, w której Mały Bohater i jego bliscy ścierają się z potwornymi wrogami. Ta wojna jest bezlitosna, ale jest do wygrania. Dlatego staramy się zachęcić ludzi do pomocy.

Jaś urodził się 13 listopada 2013 roku z czterokończynowym porażeniem spastycznym, małogłowiem, padaczką lekoodporną, niedowidzeniem znacznego stopnia oraz refluksem żołądkowym.

Tosia przyszła na świat 1 grudnia 2012 roku ze zdiagnozowanym niezwykle rzadkim zespołem genetycznym CHARGE, na który składają się m.in. wada serca, niedosłuch, wada wzroku, rozszczepienie podniebienia miękkiego i stopka końsko-szpotawa.

Radzio już od pierwszych dni po porodzie, 1 stycznia 2014 roku, walczy z zakrzepami w tętnicy biodrowej i główce oraz z chorobą SMA.

Nasi Mali Bohaterowie potrzebują każdej możliwej pomocy w walce ze swoimi potworami. Dzięki udziałowi w Kilometrach Dobra mamy nadzieję im tę walkę ułatwić – pomóc w rozwoju, rehabilitacji oraz zakupie specjalistycznego sprzętu.

Dlatego prosimy – przyłącz się do nas i weprzyj Jasia, Tosię i Radzia!


Ktoś kiedyś Miał Sen, że każde dziecko na świecie ma szczęśliwe dzieciństwo, w którym nie ma miejsca na cierpienie… jest natomiast radość i śmiech. Fundacja Mój Sen chce napisać bajki swoich podopiecznych od nowa, ponieważ wierzymy w szczęśliwe zakończenia.

Dołącz do nas! Razem możemy więcej!


Więcej o nas: http://fundacjamojsen.pl/                                           Facebook: http://tiny.pl/gdl65 

X

Darczyńcy

Nr
Darczyńca
Kwota
Data
Pieniądze dla

Aktualności

Zobacz hymn kampanii